Historie

Kořeny společnosti DUVE ČR sahají až do roku 1930, kdy byl v Sauerlandu založen podnik pro výrobu elektrotechnických upevňovacích prostředků, v roce 1968 následovala změna výroby na zpracování drátu, z něhož se od roku 1990 vyvíjely obchodní činnosti pro obory strojírenského průmyslu, stavebních upevňovacích prvků a především automobilového průmyslu.

Samotné DUVE ČR s.r.o. vzniklo v roce 2001 jako dceřiná společnost mateřského závodu v Neuenrade. Již tehdy se vyvíjely a vyráběly díly z drátů a trubek, za studena tvářené díly, lisované výrobky, svařované a montované sestavy.

V roce 2011 došlo k osamostatnění společnosti DUVE ČR s.r.o. a začala tak nová kapitola. Převzali jsme dlouholeté know-how a rozšířili výrobu, což nám v kombinaci s inovacemi umožňuje moderními prostředky proměňovat přání zákazníků ve výrobky.

Výrobky

DUVE ČR s.r.o. se specializuje na výrobky určené pro automobilový průmysl. Tento druh výrobků tvoří momentálně 99% všech vyráběných dílů. Ostatní díly jsou určeny zejména pro stavební průmysl.